Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnam megjavitattni a...

Hol tudnam megjavitattni a Nexus S Smartphone-t, es mennyiert? Egyaltalan meglehet javitattni?

Figyelt kérdés

Egy honapja vettem a keszuleket, es elejtettem az iskolai mosdoban. Fura, mert ugy latszik,mintha betort volna a touch screen, mivel az uveg alatt van egy hosszu kb 3 centimeteres csik. Amikor vegig simitom a kezem az uveglapon nem lehet semmit erezni, szoval az uveglapnak semmi baja, valoszinuleg az uveg alatti resz repedt meg, ezert is nem erzekeli ha hozza erek, tonkre mehetett benne a touch screen.


A kerdesem meglehet ezt javitattni, es ha igen, akkor hol es mennyiert???


2011. aug. 27. 00:34
 1/4 anonim válasza:
Azt nemtudom hol deh 20-30 ezer körűl van
2011. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 1 hónapos a készülék, akkor garanciás. Persze ez a törés nem fér bele a garanciába, de azért én megpróbálnám. Volt már rá példa, hogy kicserélték... :)


Egyébként szerintem LCD csere lesz belőle. Talán 30.000-nél olcsóbb.

2011. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Samsung márkaszervízben.
2011. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem en ezt kulfoldon vettem pontosabban az USA-ban...bevaN dobva azota a szekrenybe nem hasznalom el van torve....par honapos keszulek itt nem csereltek ki mert azt mondta a srac h ezt en tortem el elejtetettem sajat hibambol adodott a problema. De en nem akarom kidobni a kukaba...valamit csak tud valaki csinalni..

:-/

2011. dec. 4. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!