Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 3g,8gb-os?...

Valentina17 kérdése:

Apple Iphone 3g,8gb-os? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy iphonet és 45e tudnék venni apple iphone 3g-st.nemtudom megérné szerintetek,vagy vegyek inkább ipod touchot 20e-ért ,ami 3 generációs 8gb. szerintetek?
2011. aug. 27. 01:38
 1/6 Argloss ***** válasza:
Mindegy csak alma legyen? Akkor vegyed, de egy Sony Ericsson Xperia Mini simán jobb nála és azt újonnan veszed ennyiért... Az ipod touch-al meg nem lehet telefonálni azt remélem tudod...
2011. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Teszto válasza:
40%

iphone-t vegyél, mondjuk attól függ mire akarod használni. semmiféleképpen ne androidot. apple az minőség 1 év mulva is ennyi lesz az ára ,mig a másikat 5000 ért nem adod el...

csak apple-be gondolkodj :)

2011. aug. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3g már nagyon régi az új iOS nem is fog rajta menni. Nem éri már meg. Esetleg várhatsz még egy kicsit mert nemsokár kijön az iPhone 5 és akkor a 3gs-ek ára leesik a mostani 3g-k szintjére.
2011. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
galaxy s plus szerintem :D
2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, iPhone szerintem 3gs-től iPhone, 3g nevetségesen lassú. De ma már 3gs-t sem vennék a gyenge kijelző miatt. Ha nincs bajod Androiddal, akkor használt Defy, ha pedig fizetnél is alkalmazásokért, akkor WP7 - használt Omnia 7 vagy Optimus 7.
2011. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja látom Apple-t szeretnél. Ez esetben ilyen árban marad a 3g, pár hónap múlva 3gs, vagy alaptelefon + használt touch, bár nem tudom, hogy 20k-ért kapsz-e. (Szerintem nem túl okos ilyen árban Apple-t venni, amire ilyen szintre süllyed az áruk, addigra ugyanannyiért sokkal jobbat lehet kapni, szóval Apple-ből mindig a legjobbat, tartja szépen az árát egy ideig, eladod, aztán a különbözetet perkálod. Ha kevés pénzed van, nem éri meg az alma.) (Egyébként én sem adnék ki 70k-nál többet ilyesmiért.)
2011. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!