Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg betiltják az összes...

Tényleg betiltják az összes Samsung galaxy-t?

Figyelt kérdés

Itt a teljes cikk:


[link]


Engem ez a részlet aggaszt:


"Az Apple nemcsak az értékesítés felfüggesztését kéri, hanem minden készlet azonnali visszavonását."


Nekem Ace-em van. Ez azt jelenti, hogyha pert nyer az Apple, akkor vissza kell vinnem a telefonomat oda ahol vettem, és le kell adnom?


2011. aug. 27. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkoznak, de nem fog sikerülni. A Samsung nem hagyja magát!
2011. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értelmezz, ne csak olvass. A készleteket akarják bevonatni, nem az eladott készülékeket.
2011. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresőt használni már pénzbe kerül??.... Ha ennyire szeretnéd, vonják csak be!
2011. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lol vissza kell vinni lol :DDDD


Igen, vagy a sündőrség rádrúgja az ajtót:D

2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó, én is tudom, hogy hülyeség, de például Németországban levetették a polcokról, és már nem lehet kapni a tab 10.1-et
2011. aug. 27. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
De vissza fog kerülni a polcokra, hidd el. Az meg, hogy jelenleg németországban nem kapható a 10.1-es Tab, ne zavarjon téged Kérdező, mert itthon akár már ma megveheted :-)
2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nekem Ace-em van. Ez azt jelenti, hogyha pert nyer az Apple, akkor vissza kell vinnem a telefonomat oda ahol vettem, és le kell adnom?"


Ha már megvetted akkor mit érdekel hogy visszavonják vagy sem? Akarsz venni még kettőt? Megteheted. Majd ha a bíróság úgy dönt hogy a visszavonás indokolt, akkor benne lesz a hírekben, ne aggódj.

2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgysem lesz semmi ebből. A samsung az apple legnagyobb beszállítója ha abbahagyja a szállítást akkor vajon miből lesz majd az iphone :D
2011. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Steve Jobs megtervezte már a vizből készült iPhonet is xD majd abból :D
2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!