Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én gyűlölöm az érintőképe...

Csak én gyűlölöm az érintőképernyős mobilokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:06
1 2 3
 1/22 Baliii válasza:
Nem. Én sem szeretem az olyan telefonokat.
2011. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Csak te.
2011. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Most ez milyen kérdés?

Lehet nem szeretni, nem kötelező, viszont minek gyűlölni?

Semmi baj velük, nagyon sok mindent tudnak, ha meg nem akarsz 100+ ezreket költeni mobilra ne tedd, nem kell rögtön fikázni.

2011. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak én emlékszek hogy volt egy ugyanilyen kérdés hogy: Csak én nem szeretem az érintőképernyős mobilokat?
2011. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Én is gyűlölöm, ezek miatt nem gyártanak még végre rendes gombos telefonokat:/
2011. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

12:33-nál a pont.


Egyébként egy blackberry bold odaveri az érintőképernyőseket. Ezt annak üzenem aki írta hogy húú de sokat tudnak az érintősek. De tényleg, normális mobilt már alig gyártanak. Régen még télen kint felejtettem a mobilt, betonraesett stb semmi baja nem volt, egy érintős lekvár meg leesik és ennyi volt. Mint haverom feszített is az iphone-al hogy az milyen tartós, egyszer leesett meg is halt. Nekem a normális mobilom számtalanszor esett le semmi baja.

2011. aug. 27. 12:46
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek be annyira az érintőképernyős mobilok,de lehet,ha lenne nekem hozzászoknék egy idő után.
2011. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
csak én gyűlölöm a gombos telefonokat ? :D
2011. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Panda Péter ***** válasza:

a blackberry csakis üzleti környezetben nyerő, oda jobb választás is mint bármelyik más platform, de a mindennapi ember számára vonzóbb egy android, wo7, ios alapú telefon, sajnos ez van.

a gombos telók lehet hogy strapabíróbbak, de kevesebb szolgáltatást is kínálnak általában mint az érintősök (ráadásul ott a motorola defy ami elég strapabíró és érintős).

2011. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ilyen kérdés már volt...

mellesleg engem ha strapateló kell vegyél strapatelefont és ne fikázd az érintőseket

ha nem kell nem olyat veszel mellesleg van érintős (Motorola Defy) ami strapateló,és érintős is,mellesleg nem véletlenül van több érintős teló mint gombos...

2011. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!