Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PUk kódot meg tudják mondani?

PUk kódot meg tudják mondani?

Figyelt kérdés

Na az történt, hogy elfelejtettem a PIN kódomat, és eljátszottam mind a 3 lehetőséget, és most kéri a PUK kódot...

Nos, a kártya papírjai már nemtudom, hogy hol lehetnek, ugyanis már ez egy ősrégi kártya.

Viszont a kártya tulajdonosa az anyukám, ő esetleg a személyijével vagy valamivel tudná igazolni, hogy az övé a kártya, és akkor kiadják a PUK kódot?

Ugyanis nekem nagyon szükségem lenne erre a kártyára, mert sok pénz volt rajta....


Előre is köszönöm...


2011. aug. 27. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudják a kódokat, az csak a kártyán van rajta.
2011. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szolgáltató meg tudja mondani a pin + puk kódokat, persze igazolni kell a tulajt. Nálunk a flottában ez gyakori kérdés :)
2011. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!