Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Huawei u8500-on elrontott...

Ha a Huawei u8500-on elrontottam a rajzolós beléptető kódot, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A haverom rámírt, hogy segítsek neki, mert ez történt vele. Állítólag a gmail fiókjába be kéne jelentkeznie, hogy beengedje a telefon, de az e-mail címét nem tudja, csak a fiókjának a jelszavát.
2011. aug. 27. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
közben eszembe jutott a rajzolód beléptető neve: alakzat zár
2011. aug. 27. 21:20
 2/6 Argloss ***** válasza:
Az én telefonomnál (szintén androidos) meg kell adni egy biztonsági kérdést is arra az esetre ha elfelejted az alakzatot és ilyen email-es dolog nincsen. A telefon újratelepítése jut most csak eszembe erre a dologra...
2011. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem x8-asom van és mondtam neki, hogy meg kellett hogy adjon 1 választ valamilyen kérdésre. Ő azt mondta ilyenre nem emlékszik és neki a gmail fiókját kéri.. Nekem is eszembe jutott az újratelepítés, de mivel ő nem tudja megcsinálni, így gondoltam írok 1 kérdést. Hátha megtudom olyas valakitől aki rendelkezik ilyen telefonnal, hogy ez hogy van megoldva. A választ köszönöm!
2011. aug. 27. 21:33
 4/6 Argloss ***** válasza:
Hmm, tévedtem mégis van emailes cucc is. A gépén nem használja azt a címet? Mert akkor esetleg ott meg lehetne nézni...
2011. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egyátalán nem használja, csak a jelszót tudja, de néztem a gmail oldalán és azzal semmit nem lehet kezdeni.
2011. aug. 27. 21:35
 6/6 Argloss ***** válasza:

Nos ez bizony kellemetlen, kénytelen lesz újrarakni a telefont. Viszont a Huawei nem kényezteti el a felhasználókat olyan programmal az embereket, mint a SE, ezért kicsit körülményesebb lesz a dolog...


Ezt találtam neki:

[link]


Bár gondolom ha beviszi a szolgáltatóhoz akkor ott is megcsinálják neki...

2011. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!