Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Youtube videóletöltő...

Milyen Youtube videóletöltő programot ajánlotok Androidra?

Figyelt kérdés
Jelenleg TubeMate -et használok, de az nem tud minden VEVO videót letölteni. Szóval valami olyan kéne ami le tudja szedni a hivatalos videoklippeket is.
2011. aug. 27. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért jó letölteni a youtube videókat, mert napi 3 ilyen kérdés van de erre még nem jöttem rá...
2011. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
TubeX
2011. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért jó letölteni a youtube videókat"


Én pl. azért szoktam néhányat letölteni, hogy ha van időm megnézzem. De nálam nem jelenti az, hogy ha van időm akkor netkapcsolatom is van...

Külföldön pl. kib. drága, ha nincs wifi a közelben...

2011. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És igen, uccsó, neked van igazad...

2011. aug. 28. 08:28
 5/10 anonim ***** válasza:
És naponta mentek külföldre youtube videókat nézni, vagy mi a f@sz?:D
2011. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Képzelj egy helyet, ahol nincs WiFi. Mit csinálsz? Lekötöd magad a kedvenc videóiddal. Olyan rohadt nehéz ezt megérteni??
2011. aug. 28. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Arról meg nem is beszélve, hogy több idő letölteni elnezveni, telefonra felrakni stb mint megnézni egy átlagos 2-3 perces vidit. Ami meg hosszabb az torrentről úgyis tölthető.


Mégis youtuberól mit lehet letölteni és felrakni a telóra ami máshonnan nem tölthető és annyira érdekes, hogy azt feltétlenül meg kell nézni külföldön?

2011. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minek kell kötözködni?
2011. aug. 28. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kötözködés, csak nem értem meg. Ugyanígy pl megkérdezném a koncerten első sorban visítozó tinilányokat is, hogy miért kell visítozni. Nem kötözködésből, hanem mert nem értem.
2011. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fú, a sikítozó tinilányokat én se értem :D Miért szeretnek sikítani? Jó, értem, ott a kedvencük a színpadon, de hogy jön össze a sikítás meg a csodálat? ⓕⓞⓖⓐⓛⓜⓐⓜ ⓢⓘⓝⓒⓢ.
2011. aug. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!