Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung B3410 telefonom...

A Samsung B3410 telefonom szellemi fogyatékos! Hogyan tudom újratelepíteni?

Figyelt kérdés

Ezért utálom a Samsungot. Könnyen meghal. A telefonom (B3410 más néven Chat) kicsit megbolondult. Parancsikonokat hoz létre, csak úgy magától. A jpg-re azt mondja hogy ismeretlen és amikor elindítanám az egyik alkalmazást, újraindul (nem az alkalmazás tehet róla, mert nincs időm rákattintani, mert előtte már leáll.

Szerentem az 1 lehetséges módszer az újratelepítés. Hogy tudom újratelepíténi? Mert a Samsung ún. "Mobilfrissítő szolgáltatás"-a szerint nem lehetséges felismerni a telefont. Hogyan tudom megszerezni a telefon firmware-ját és hogyan tudom rátelepíteni a telefonra?

Válaszokat előre is köszönöm! A súlyos értelmi fogyatékosok és a Google barátjai kérem NE válaszoljanak!


2011. aug. 28. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Tölts le gépre egy alkalmazást (én se tudom mi a neve: majd nézz utána) majd kösd rá a gépre és nyomd meg a felhangosító a középső és a bekapcsológombot egyszerre és újraindul. ha van még kérdésed írd meg.
2013. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!