Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok...

Melyik telefont választanátok és miért? (Sony Ericsson Xperia x10 mini pro, Lg Optimus One, Zte Blade, Samsung Galaxy mini)

Figyelt kérdés
A szívem a S.E.-hez húz meg a Samsunghoz de igazából nem tudom melyik érné meg a legjobban.
2011. aug. 28. 15:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy most qwerty-s telefonom van és nagyon megszerettem (mármint a qwerty-t :) )
2011. aug. 28. 15:29
 2/9 anonim ***** válasza:

X10 mini pro és Samsung Galaxy Mini szerintem felejtős a kis felbontású kijelző miatt. Hardverileg a legjobb a ZTE Blade.

Olvasd el a tesztjeiket a mobilarena.hu-n.

2011. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha csaj vagy akkor Mini pro , ha pasi vagy akkor ZTE Blade, mert jó hardverileg(játékra)
2011. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LN09 válasza:

Nekem mini pro-m van, nagyon szeretem, nem adnám oda semelyik másik telefonért!


Marketen sokszor olvasom, hogy nem futnak el az alkalmazások Galaxy mini-n. A többiről nem tudok nyilatkozni, mert nem voltak még olyan teloim. De azt tudom, hogy engem Sony Ericcson nem hagyott még cserben!

2011. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok

Ritkán játszom telefonon

Melyik milyen képet csinál?

2011. aug. 28. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok Galaxy Minivel :)

Jó képeket csinál és nekem tetszik. Eddig minden lejött nekem Marketről, ami kellett :)

2011. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a kis képernyő,akkor x10 mini pro
2011. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg galaxy gio, optimus one, vagy a blade, az amelyik neked tetszik, én a blade-t kizárólag csak azért nem venném meg, mert túl nagy a felbontás a benne lévő processzorhoz. amúgy jó kis cucc. a galaxy mini sem rossz, de annyi pénzért ugye ott a gio,ami sokkal jobb. mini pro pedig jó szövegbevitellel bír, viszont gyári 2.1es androidnál nincs rá újabb.
2011. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Optimus One-om van és meg vagyok vele elégedve!
2011. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!