Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefonomo...

Miért nem működik a telefonomon a Facebook mobil?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mik a feltételek...30-as vagyok.nem wifi-n keresztül próbálom.elküldték az sms-t és se azon a linken keresztül,se a 0.facebook.com-on se tudom elérni a facebookot.azt írja ki, hogy nem lehet az internethez csatlakozni. gondolom a telefonon kéne valamit beállítani és próbáltam is.két lehetőség van amire gondolok, hogy köze van hozzá az egyik az adatroaming a másik meg valami csomagkapcs.haszn. csak ha ezeket engedélyezni akarom akkor kiírja h további díjakkal jár amit nem szeretnék. ??
2011. aug. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen további díjakkal jár mert bármilyen net csomagot aktiválsz egyik sincs ingyen, van havidíj és opcíós dij is csomagtól függően.Az ingyenes FB csak annyit jelent hogy forgalmi díjat nem számolnak.

Egyetlenegy egy ingyenes lehetőség van a NetStart csomag minden T-snek ingyen van bár ez elég lassúcska.

2011. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te Józsi! Hát asztán az APN-t beállítottad-e?
2011. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem állítottam be mert nem tudom hogy kell:D elmondod-e?
2011. aug. 28. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2011. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!