Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei u8500 telefon ha...

Huawei u8500 telefon ha tudtok nekem egy méretarányos fotót vagy ha lemlrnétek nekem a képernyő magasságát és szélességét az jó lenne?

Figyelt kérdés
Azonkívül meg h mi lehet vele a gond?Vagyis milyen hibák léphetnek fel egy idő után? pl érintőképernyő stb és h megérie annyi pénzért? (ne linkeljetek videókat mert már láttam de az nem hiteles mert minden programot egyszerre futattatnak és ugy még jo h szaggat)
2011. aug. 28. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

menj rá a méretfotóra ott kiírja, hogy hány centi

[link]

Szaggatni azt fog amúgy is, de az árát megéri. viszont ne egy minőségi telefonra számíts.

2011. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem vennék ilyen márkát, hogy "Huawei"
2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi. értem de ez nem méretarányos fotó mindig nagyobb valamennyivel és mit értessz azon h ne minősigre számítsak? vagyis h hamar galyra megy?
2011. aug. 28. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:

érdekes ez a méretarányos fotó elvárásod.

gondolod, hogy az összes monitorfelbontáson ugyanakkorának kéne kinéznie egy képnek?

keresd meg a neten a méreteit, fogj egy vonalzót, rajzold le egy papírra és nézegesd...

2011. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
attól h szar a géped az nem az én hibám! HA meg nem tudsz értelmesen írni akkor inkább ne is írj! köszi
2011. aug. 29. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiába, nehéz a gyógypedagógus sorsa... de én vállalom :)
2011. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kérdező, belinkeltem a T-mobile honlapján a telefont, a kép alatt van egy olyan, hogy méretfotó, arra rákattintasz és ott le lesz írva, hogy pontosan hány centi, de maga a kép az nem méret arányos. Pocsék az anyag használat, lehet zörögni fog a háta, esetleg nem pontosan van össze illesztve (ezt nem úgy kell érteni, hogy 10centire kilóg az egyik fele a másiktól, pár milliméterre kell gondolni)
2011. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem de ugyan ezt mondták a zte blade ról h rossz anyagminőség és rossz összeillesztés és tessék az egy jó telefon..
2011. aug. 29. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért a blade-ben jobb a proci, van benne gpu.

Soroljam még?

2011. szept. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem nem mond! én tudom mi van bene csak h a bladenak nagyobb a felbontása is ... azért nagyobb a proci nagyob a felbontás mint 1 i phonenak...
2011. szept. 2. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!