Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy LG GS290-es telefono...

Nekem egy LG GS290-es telefonom van. Sajnos sokszor csinál olyat, hogy megakad egy zene közepén és továbbugrik a következőre és olyan is van, hogy le se játssza. Ez mitől van és mit tehetek én?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az a telefon tele van hibákkal.

Ne lepődj meg, ha lesz ennél még durvább is.


Hogy mit tudsz csinálni vele? Te semmit. Rárakhatsz esetleg másik zenelejátszót, bár zárt rendszerűre kicsit nehéz lesz normálisat találnod.


Remélem, legközelebb jobban átgondolod a telóvásárlást, és jó tanulság lesz ez, hogy olcsó tapis telefont nem veszel többet... :/

2011. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem csúcskategóriás telóra,hitelt meg rettentő nehéz lenne felvennem.Csak erre futotta.Egyébként más baja nincs,néha lassan tölti be a zenéimet.Szerinted szervízben meg tudnák csinálni?
2011. aug. 28. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, nem úgy értettem, hogy vegyél csúcskategóriásat, csupán azt szerettem volna mondani ezzel, hogy olvasgass utána neten, mit írnak róla, és hogy érintőkijelzős telót 20 alatt/körül ne igazán vegyél szerintem. :)


"Csak" ez a problémája? Mert ha nem, akkor vidd vissza garanciába, vagy ha ez a dolog nagyon zavar, amit meg is értek, akkor szerviz.

Egyébként a zenéknél nem tudod hallgatni? Mármint a mappában.

2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindent próbáltam a kikapcsolás/újraindítástól a zenék újrarakásáig,de egy idő után ugyan oda jutok.Te egyébként milyen mobilt ajánlanál ami jó és viszonylag olcsó is?
2011. aug. 28. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy nem a zenelejátszóban hallgatnál zenét, mert gondolom, ott van ez a probléma, hanem a mappákban, ahol a zenék vannak. :)


Ha mindenképp érintőkijelzőset szeretnél, én a Vodafone 858-at ajánlanám. Kapacitív kijelzője van, Android operációs rendszerrel, WiFivel, azonban kisebb a kijelzője.

De az LG-nél mindenképp jobb!

A Vodánál 23 ezer magyar forintot kóstál. :)

2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is azt vegyél. de szerintem még gyűjts egy kicsit és vegyél ZTE Bladet
2011. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!