Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen oldalakat látogatsz a...

Milyen oldalakat látogatsz a neten mobilról?

Figyelt kérdés
Sok oldal élvezhetetlen a betűk aprósága miatt, de szerencsére pál oldal (fn, nol, iwiw) mobilra szerkesztett oldalt kínál. Mondanál nekem még egy párat? Csak most kaptam wifi-s telefont, tanulgatom egyelőre, 240x400-as kijelzőm van.
2011. aug. 28. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kétszer koppints egymás után és kinagyítja az oldalt. Vagy a nagyítóval.
2011. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Használj RSS olvasót. Sok blogot olvasok és a blogokhoz egytől egyig van RSS. Azokat ha beadod az RSS olvasónak akkor az az olvasón belül megfelelő méretben megjeleníti a híreket és nem kell egyesével végignézned 1000 oldalt hanem 1 helyen látod a friss dolgokat.


Egyéb honlapok közül mobilról csak az index.hu -t nézem illetve ha rákeresek valamire akkor azt... :)

2011. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

sg.hu

hwsw.hu

port.hu

viccesviccek.hu

holtankoljak.hu

Mindnek a mobilos verzióját. Illetve az Ovi áruházból van 1-2 mobil alkalmazás. Pl: Facebook chat, MSN, Skype, IWIW, AccuWeather.

2011. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán közelíts? Két érintés vagy két ujjad széthúzása.
2011. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ennyire zavar miért vettél ratyi felbontású telefont?
2011. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Kedves utolsó: nem annyira zavar, mert nem ezen keresztül netezek elsősorban, és mint írtam, most tanulom. Samsung star II telefon ratyi? Bocs, csak erre volt keret, a gyerekemnek HTC-je van, nekem ez is megfelel.

További hasznos válaszokat szeretnék még olvasni! Köszi!

2011. aug. 28. 18:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Annyiért sokkal jobbat is kaphattál volna.
2011. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, de attól még ha nincs keret egy jó cipőre akkor nem az a megoldás, hogy megveszek egy kisebbet és olcsóbbat mint ami a lábamra jó, hanem várok amíg lesz keret egy jóra.


Node ebbe ne menjünk bele, továbbra is egy jó RSS olvasót ajánlok, az egységesíti neked az rss-el rendelkező oldalak többségét.

2011. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen telom van most is arrol irok. megoldás : opera mini.

nem értem miért fikázzák ezt a telot. azért mert nem okostelefon? vagy azert mert masoknak nem ez tetszik? pfft...

2011. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jaja, ha van Opera Mini, akkor már egészen ep lehet vele lenni. Majdnem minden oldal nézhető, mármint olvasható, mert pl. Flash és Java nem műxik vele. Viszont kényelmes és gyors. Én iPhone 3G-n használom a beépített Safari helyett, mert az iszonyat lassú. Ha lehet tenni rá az említett telóra, akkor kezdd azzal, van Java változat is, de ha a telóra van szabva, akkor sokkal jobb.
2011. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!