Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na szóval iPhone 4-ról. Nem...

Na szóval iPhone 4-ról. Nem tudom hogy mondjak letöröltem mindent reseteltem. Nem tudom hogy megkérdeyete hogy felakarom -e rani az uj verziot de ez volt a legujabb na ezt visszalehetne rakni vagy megvarom mig kijön az iPhone 5?

Figyelt kérdés
Lécci segitsetek 3ö perc alatt elrontottam :(((
2011. aug. 28. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
WTF?
2011. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

melyik verzió van fenn most ?

most kaptad? új vagy használt?

2011. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Teljesen új és a veryoját nem tudom csak annyit hogya a legujabb :(
2011. aug. 28. 20:50
 4/19 anonim ***** válasza:
nincs semmi gond. 4.3.5 ha meg teljesen új akkor semmi gond... folytasd csak tovább, esetleg olvassd el a használati utasitást
2011. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mit folytassak xD nem megkerdeyzte a mobil hogy letörlöm a mostani verziot és felrakom -e az ujat...Na de ez volt a lgeujjabb és most elvileg nem lehet rá rakni a 4.3.5 -ost vagy mit
2011. aug. 28. 21:27
 6/19 anonim ***** válasza:
tanulj meg helyesen írni,mert így nem lehet érteni
2011. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az irasert meg boccs most DS-ol irok...a gepnel a bill angol de magyarra van beallitva.
2011. aug. 28. 22:23
 8/19 anonim ***** válasza:
iPhone úgy működik, hogy rádugod iTunes-ra, és ha van új fm. akkor megkérdezi, hogy szeretnéd- frissíteni. Ha új a telefon magától mindent megcsinál, ha pedig valami gagyi külföldről behozott, akkor jobb esetben használhatod papírnehezéknek. De ha belépsz a beállításokba, ott az általános, majd infó, kiírja a verziót, és a firmwire számot. Ha az el tudod is küldeni, tudok segíteni.
2011. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeyte hogy akarom-e frissitenio de ahogy megnyomtam h igen ugye az előzőt letörölte de az volt a legujabb igy nem lehetettt frissiteni ezert letürült mindent és elvileg nem lehet visszarakni...Érted???
2011. aug. 30. 14:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezte, hogy van-e újabb, akkor van. az iTunes máskülönben nem frissít, csak ha elérhető új. Évek óta iPhonom van. Valami nagyon nem stimmel azzal, ami írtál.
2011. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!