Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Valami modernt, de nem teljesen érintőképernyőset keresek. Lehessen vele rádiót hallgatni, memória kártyás legyen és jó fotókat készíthessek vele. Ja, és tudjam GPS-ként használni havidíj nélkül.

Figyelt kérdés
Új telefont kell vennem, mert az előző elromlott. Ez volt a második érintőképernyős telefonom, aminek elromlott az érintőképernyője pont a garancia lejártával, úgyhogy olyan telefont keresek, ami vagy nem érintőképernyős, vagy vannak rendes gombjai is, úgyhogy minden funkció használható maradjon.
2011. aug. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, és tudjam GPS-ként használni havidíj nélkül.


GPS-ért nem is kell havidíjat fizetni.


Ezt a "nem teljes érintőkijelzőt", hogy érted? Mert vagy érintős vagy nem. Modern telóknál meg csak érintőset fogsz találni. Vagy van qwerty-je de ha az érintőpanel elromlik (ez a jobb telefonoknál azért elég sokáig jól működik) attól még ugyanúgy használhatatlan lesz a telefon.

2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az előző telefonomat, egy LG-t, azért vettem, mert GPS-esnek reklámozták. Megvettem, és kiderült, hogy csak az első három hónapban van ingyen a GPS, aztán fizetni kell havidíjat a software-ért. :( Olyat szeretnék most, amire ingyenes software-t rá lehet tenni.

A nem teljesen érintőképernyőset úgy értem, hogy valami kombinált, aminek van érintőfelülete és pár rendes gombja is.

Amúgy, köszi a választ. :)

2011. aug. 28. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyat szeretnék most, amire ingyenes software-t rá lehet tenni.


Erre bármelyik okostelefon megfelel. Androidon pl. ott a google maps ami alapból rajta van. Ingyenes is és van már offline funkciója (amúgy online és netet használ) de ezen kívül van egy pár offline navigációs program androidra. A Nokiáknál ott az ovi maps ami szintén ingyenes (ezt viszont utólag tudod telepíteni) csak a Nokia telefonok nem épp arról híresek, hogy annyira modernek.

A Nokiának van egy ilyen telefonja asszem az X2-es ami érintős is, ugyanakkor van rendes telefonos gombsora is. Ez viszont nem modern (mint úgy jelenleg az összes Nokia) és nincs is benne gps.

Érintőkijelző + billentyűzet = qwerty-s telefon. Pl. SE X10 mini pro, mini pro, HTC Desire Z, Motorola Milestone, Milestone 2, Samsung Galaxy 551 stb. nézegess ilyeneket. Jobb ötletem telefonajánlásra ilyen feltételekkel nincs.

2011. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a részletes választ. :)
2011. aug. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!