Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad 2-mnek letört a sarka....

IPad 2-mnek letört a sarka. kb 3-4cm. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Letört a sarka 2 hete vettem...anyámék nem tudják...mennyi lenne a javítása?Amióta letört nem működik semmi rajta...vagy legalábbis az érintője...a memorya kártyárol minden eltünt kivéve 1 kép...ezen a képen az iPad2-m van de úgy hogy már le van törve a sarka!Ez hogy lehetséges?Amióta letört nem működik!Akkor hogy lehet az a fotó??
2011. aug. 28. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
azt a fotot megnézném XD
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
am letudnád fotozni az egészet? kiváncsi lennék azért
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy tud az letörni??
2011. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Letört a sarka? Hát azt meg hogy? Mindegy, ha nincs saját pénzed megcsináltatni, akkor mindenképpen mondd el otthon, most így úgysem tudod használni. Nem vagyok biztos benne egyébként, hogy javítható. Hívd fel a szervizet, ott hátha tudnak valamit mondani.
2011. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számomra is igen érdekes a kérdés. Hogy sikerült egy ekkora darabot letörni? Nyilvánvalóan ezzel már semmit sem lehet kezdeni, ez már sajnos így marad. De azért kár azért a szép, drága tabletért.
2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"a memorya kártyárol minden eltünt kivéve 1 kép...ezen a képen az iPad2-m van de úgy hogy már le kivéve 1 kép...ezen a képen az iPad2-m van de úgy hogy már le van törve a sarka!Ez hogy lehetséges?"


ha segítséget kérsz,akkor irhatnál érthetően...

biztos vigyáztál rá,ha 2 hetes és sikerült elrontani...

1 képet mutatnál?

amúgy érdeklődj szervizben

2011. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet róla, mert így nehéz megmondani, hogy javítható-e
2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Te idióta tudsz olvasni?

a memorya kártyárol minden eltünt kivéve 1 kép...ezen a képen az iPad2-m van de úgy hogy már le van törve a sarka...ezt írtam... ha ilyen kérdésekre akarsz válaszoni akkor tanulj meg olvasni! :)

2011. szept. 2. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
jó hogy az iPad 2-be nincs memória kártya, hanem beépitett flash tároló... képet azt kérünk
2011. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én vagyok az idióta,miközben te törted le az iPad 2-d sarkát? LOL :D vicces vagy

mellesleg az előzőnek igaza van

2011. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!