Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál ha kötök egy 2...

T-mobilnál ha kötök egy 2 éves előfizetést, mondjuk egy MédiaMánia S díjcsomagra, és elhagyom a telefont SIM-mel együtt, akkor adnak új SIM-kártyát / letiltják a régit? Mennyibe kerül az új kártya?

Figyelt kérdés
Nem hagytam el telefont, csak érdekel, hogy van ez, mert telefonvásárlás előtt állok.
2011. aug. 29. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

A régi simet és készüléket neked kell letiltatni.

Letiltás után pedig 14 napon belül kérheted(kérned kell) a régi simkártya pótlását ami díjmentes, ha a készülék is elveszett/ellopták azt nem pótolják neked kell újat venni.

14 napon túli ügyintézés esetén felmondják a szerződést és érvényesítik a kötbér megfizetését.

Viszont érvényes hűségnyilatkozattal köteles vagy fizetni továbbra is a felmerülő díjakat akár intézel új kártyát és készüléket-akár nem!

2011. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elfelejtettem egy jótanácsot adni!


A T-mobile-nál új készülékcsomag vásárlásakor egészen kis plusz költséggel köthetsz biztosítást a csomagra ami elvesztés vagy ellopás esetén megtéríti az összes felmerülő költséget és kárt.(Magyarul kifizetik a készüléket is így nem maradsz hoppon, megoldódik az új készülék is!)

2011. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra nem számítottam, hogy készüléket kifizetik, köszi a választ.
2011. aug. 29. 20:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár nem igazán értem, hogyha valami csaló köt szerződést, és azt hazudja, hogy ellopták a telefont, akkor perkálnak neki? Vagy csak rendőrségi feljelentés esetén, vagy ilyesmi. Egyébként biztos, hogy elvesztésre is vonatkozik? Mert akkor aztán semmi biztonsági rendszer nem lenne. Ha úgy nézed, akkor a telefon letiltás után megmarad pda-nak, a kapott pénzből pedig veszel másikat. Hogy van ez?
2011. aug. 29. 20:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha ilyet terveznék, csak mostmár érdekel, hogyan van megoldva.
2011. aug. 29. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:

A biztosítás körüli kérdésekről konkrét választ a T-s ügyfélszolgálaton kapsz én nem akarok valótlant mondani ugyanis részletekbemenően nem tudom hogy működik.

Viszont pl. ellopás esetén is szoktak rendőrségi okiratot kérni letiltás előtt, elvesztés esetén tényleg érdekesen festhet a helyzet(pl azt tudom elképzelni hogy nem kp-t kapsz hanem azonos tudású-értékű készüléket)

2011. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
T-s ügyfélszolgálat nem válaszol... De majd bemegyek egy T-pontba.
2011. aug. 31. 14:32
 8/9 A kérdező kommentje:
De közben megvan [link]
2011. aug. 31. 14:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul 18 éven aluliak esetében nem térít semmit... Kösz, T-mobil -.-
2011. aug. 31. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!