Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x8. google account...

Sony x8. google account szinkronizálás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni hogy, hogyan kell szinkronizálni a telefonom a google fiókommal hogy tudjak vásárolni az android market-ből?

kicsit részletesen írjatok le dolgokat mert nem nagyon értem :(


2011. aug. 29. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A Marketről történő vásárlás az a google check outon keresztül megy. És a Market használatához nem is kell szinkronizálni a google fiókod. Azzal csak bejelentkezel, hogy tudd használni. Túl sok ész nem is kell hozzá. A telefon első bekapcsolásakor meg kellett volna adnod az adatokat. Ha akkor nem tetted akkor most csak annyi a dolgot, hogy elindítod a Marketet bejelentkezel és kész.
2011. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem már nagyjából.

csak az a gond hogy van a főmenüben az a market vagy mi a fene. na azt megnyitom beírom a google-s fiókom és valamiért nem akar kapcsolódni. kapcsolódik....kapcsolódik... és utána kiír vmi olyasmit hogy akkor wifin akarok e kapcsolódni. wifire van kapcsolva a telefon, működik is a net mert böngészőben mindent megnyit. de oda nem akar belépni?

nincs valami ötlet? :(

2011. aug. 29. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra nincs. Nálam is előfordult de elég volt annyi, hogy egy párszor megpróbáltam és kész is. Ment minden ahogy kell.
2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de vagy fél órán keresztül próbálkoztam :(

máshogy nem is tudok letölteni az android marketről?

2011. aug. 29. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Amit még megpróbálhatsz, hogy csinálsz egy factory resetet.

Vagy Settings->Appilication->Appilication manager és itt kikeresed a Marketet aztán a clear data opciót használod.

2011. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

óóó már sikerült :D újraindítottam a telót és működik :)

azért nagyon szépen köszönöm hogy próbáltál segíteni :)

2011. aug. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!