Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar az, hogy egy telefon...

Mit takar az, hogy egy telefonon lehet facebookozni? Milyen szolgáltatást kérjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha ingyen használhatom a fb-t, akkor az csak annyit jelent hogy írhatok az üzenőfalra? Vagy a privát chat is használható?

Ha wifi-vel használom, akkor az pénzbe kerül, vagy a 0.facebook.com-on ingyen lehet csatlakozni bárhonnan?

Ha csak a chat-et használom, akkor az kb mekkora adatforgalmat jelentene?

Bocs ha hülye a kérdés, de nem értek hozzá, ráadásul külföldi (ír- Meteor) szolgáltatóról lenne szó.


2011. aug. 29. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha wifin keresztul netezel a telefonon akkor ingyé van h mekkora adatforgalom fogalmam sincs
2011. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha wifivel hasznalod,ingyen van minden,kiveve az elöfizetös oldalak. ..
2011. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi :) és mik az előfizetős oldalak?

(mondom hogy nem értek hozzá XD)

2011. aug. 29. 23:04
 4/11 anonim válasza:
100%

Belföldön: Ha 30-as vagy, akkor a 0.facebook.com-ról ingyen facebookozhatsz: itt tudsz üzentet írni, mások falára írni, visszajelölni az ismerősöket, illetve bejelölni embereket.

A külföldi szolgáltatónál nem találtam meg, hogy ingyenes-e, de szerintem kis keresgélés után megtalálod.. :))


Ha van a telefonodban wifi, akkor általában kell hozzá egy jól működő böngésző is (én Opera Minit használok): itt már a képek is megjelennek, persze csak kicsiben.. m.facebook.com-ról érhető el ez a rész.


Remélem tudtam segíteni!

17/L

2011. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, h off, de nem Rékának hívnak?:d
2011. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami elöfizetös,azt kiirja neked,hogy fizetni kell erte.többnyire a felnött oldalak:)
2011. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi

írtam hogy egy ír szolgáltatóról lenne szó, de majd akkor az üzletben érdeklődöm...

azért is akarnék mobilon facebookozni, mert nem akarok net kávézóra költeni, meg nem akarok mobil netet venni, de a kapcsolatot csak kell tartani az emberekkel..

eddig nem éreztem az okos telefon hiányát, de most kelleni fog.

2011. aug. 29. 23:15
 8/11 A kérdező kommentje:

23:10 !

nem :)

2011. aug. 29. 23:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom nincs ingyen.


[link]

2011. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]

én erre gondoltam, itt 250 MB ingyenes adatforgalom van..

csak nem tudom az mire elég, ha csak chatelek, nem videózok, meg képet nem töltök fel stb

2011. aug. 30. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!