Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem talál hálózatot a...

Miért nem talál hálózatot a spanyol telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a spanyol telefonom nem talál hálózatot mióta hazajöttem. 8 hónapig voltam kint, a telefon ottani, de voltam vele itthon júniusban, és akkor semmi baja nem volt. Ma magammal vittem a suliba, és volt, hogy talált hálózatot, aztán elvesztette. Mit csináljak vele? Szükségem lenne rá, hogy működjön...


2011. aug. 30. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Na most kikapcsoltam és bekapcsoltam (nem tudom eddig miért nem jutott eszembe...) és láss csodát! talált hálózatot. Azt tudjátok, hogy akkor most, ha közben kaptam SMSt, vagy valaki keresett, azt meg kell, hogy kapjam, ugye?
2011. aug. 31. 00:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszavonom...ismét elvesztette, és most hiába kapcsolom ki be....
2011. aug. 31. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról van szó? Addig senki nem tud segíteni. :(
2011. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nokia
2011. szept. 2. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom csinálj rajta egy hard resetet.

*#7370# ezt a kódot kell beütni. Előtte, ami telefonon van, érdemes gépre vagy mem.kártyára menteni, de utána ne teljes visszaállítást csinálj, hanem csak ami nagyon fontos, tedd újra rá. Egy próbát megér, elrontani nem tudod, lehet jó lesz, csak valami bezavart neki. +nézz szét utána hátha van hozzá újabb szoftver.

2011. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha telefon prepaid azaz "feltöltő" kártyás akkor valószínűleg lejárt az egyenlege a spanyol mobilszolgáltatónál és sim kártyát egy idő után kipurgálta a hálózatukból. ( Ekkor már sehol sem tudod használni ).

Ha a spanyol operátornak volt olyan szolgáltatása, hogy SMSt küld nem fogadott híváskor akkor kapsz, ha nincs akkor nem kapsz.

2011. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huh...köszi a válaszokat:)

Most találtam rajta egy olyat, hogy én választom neki a hálózatot, olyankor pár percre, órára talál, aztán elveszti. Az biztos, hogy az egyenlege nem járt le, direkt feltöltöttem, mielőtt hazajöttem, és amúgy sem régi telefon, tehát még nem szűnhet meg, már ha ezt jelenti, amit írtál:) Amit az első írt, azt is kipróbálom, azt írtad, elrontani nem tudom....:)

2011. szept. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!