Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Évfolyamtársamtól vettem egy...

Évfolyamtársamtól vettem egy telefont, és át szeretnék menni egy másik díjcsomagba. Megtehetem nélküle?

Figyelt kérdés
Ő már másik városban tanul, mint én.
2011. aug. 30. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha feltöltőkártyás, akkor az automata ügyfélszolgálaton a kód ismeretében megteheted!

Aztán válts kódot is, ne tudjon a régi tulaj átírni ezt-azt!

2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
600 forintért adnak egy másik sim-kátyát és olyan csomagba kéred, amilyenben akarod
2011. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

"600 forintért adnak egy másik sim-kátyát és olyan csomagba kéred, amilyenben akarod"


Amennyiben te vagy a tulaj, vagy van írásos meghatalmazásod tőle. Amúgy nem.

Ilyen alapon én is megtehetném a te számoddal ugyanezt.

2011. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ajj-jajj... Akkor mit tudok tenni? Ő Pécsen tanul már én pedig Kaposváron. El kell mennem hozzá, hogy átírjuk az én nevemre a kártyát és a telefont?
2011. aug. 31. 00:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha mindketten bementek egy személyes ügyfélszolgálatra, ahol pár perc alatt átírják a te nevedre.
2011. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áruld már el végre, hogy előfizetéses, vagy feltöltőkártyás?
2011. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
feltöltőkártyás. Ma bementem és mondta a csaj, hogy vagy Ő is jön személyesen vagy 30 napig ideiglenesen a nevemre írják és az évfolyamtársam kap egy levelet és utána lesz az én nevemen.
2011. aug. 31. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:

"""600 forintért adnak egy másik sim-kátyát és olyan csomagba kéred, amilyenben akarod"


Amennyiben te vagy a tulaj, vagy van írásos meghatalmazásod tőle. Amúgy nem.

Ilyen alapon én is megtehetném a te számoddal ugyanezt.""


bocs, de ha én telefont veszek, akkor nem az előző tulaj telefonszámát veszem meg, hanem a készüléket...a készülékbe meg bármilyen másik sim kártyát lehet beletenni


ha a számot akarja átíratni, ahhoz tényleg az előző tulaj kell

2011. szept. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ha díjcsomagot akar váltani akkor a sajátján megoldotta volna.
2011. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!