Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van ilyen számláló?

Androidra van ilyen számláló?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz pénteken megjön az új samsung galaxy ace telefonom amit a T-mobilban vásároltam előfizetésre.

Mobilinternet is van rá előfizetve (100mb havonta). Honnan fogom tudni ,hogy mikor jár le a 100mb és ha lejár és még netezek akkor az további pénzbe kerül vagy csak belassítják? Kéne egy ilyen számláló... Számolja az adatforgalmat mb-ban.Létezik ilyen? Illetve az előfizetésben 200percet beszélhetek le. Ennek a 200 perc elfogyására van ilyen számláló? Remélem érthető voltam :)

Ja és az a 100mb mire elég egy andoridos telefonnál? Tölteni mindenképp csak otthon töltenék wifin. Mobilnetet csak netezni.emailek,youtube-ra használnám..erre elég?


2011. aug. 31. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

youtube-ot felejsd el, szedi a megákat..

én adatforgaló számlálóként a,NetSentry nevű appot használom

2011. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A traffic counter pro és az ingyenes is nagyon jó.

Adaforgalmon túl mutatja a hívásidőt, sms-ek számát, wifi forgalmat.

2011. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!