Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet letölteni az...

Hogyan lehet letölteni az sms-eket az Aplle iPhone-ról számítógépre?

Figyelt kérdés
Leírnád a lépéseket? Köszi!
2011. aug. 31. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
1.tanuld meg leírni a telefon nevét!!!
2011. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te még nem írtál félre semmit?

Mondjuk cinkes, hogy pont ezt írtam el, mert amúgy mindent vissza szoktam olvasni és kifejezetten jó a helyesírásom.

Mindegy, nem magyarázkodom, a lényeg, hogy tudod miről van szó és nagyon köszönöm a segítségedet! :)

Vagy Te vagy az oldal ügyeletes korrektora?

2011. aug. 31. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Turmixold le aztán egy sms detektorral keresd meg az sms-eket
2011. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értelmesebb válasz?

Nem tini vagyok, és nem szerelmes sms-eket szeretnék lementeni. Bár nem tudom, hogy ebben az esetben miért nem lehet normálisan segíteni.

Végül is ki is tudom gubázni, csak azt hittem ez az oldal azért van, hogy segítséget kapjon az ember.

Egyébként Ti ketten!: szinte sejtem, hogy halvány lila gőzötök sincs, de eddig jut a szellemi szintetek, hogy b*szog*ssátok a szerencsétlen kérdezőt.

Sz*r ügy, hogy nincs jobb dolgotok!

2011. aug. 31. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan csak az sms-eket nem tudod lementeni, hanem amikor csinál backupot, ott lement mindent,. Csak vissza kell keresni a gépen hova menti el ezeket. Azt viszont most hirtelen nem tudom. :)
2011. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!