Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt sciphone vagy új...

Használt sciphone vagy új huawei X3?

Figyelt kérdés

Apuék venni akarnak nekem egy huawei x3-at de én a saját pénzemből akarok telefont venni és az egyik barátom 15 ezerért árul sciphone telefont. azt mondja nagyon pöpec olyan mint az eredeti iphone.

sztetek milyen telefon?


2011. aug. 31. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
x3 a barátod hazudik a smartphone közel sincs az iphone-hoz ami közel nincs a galaxy s2 höz és azért pereli be.Nem sokatér.így sem a iphone lesz a legjobb hanem a htc sensation
2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
bocs elírtam mert jár az agyam az okostelefonok és smartphonok világában :) sciphone
2011. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csapacsupa ***** válasza:
Végül is olyan mint az eredeti iPhone. Mint az az iPhone amit 5 hajléktalan kankós prosti lefosott és amin átment 3 kamion. Így nézve lehet hasonlóságot felfedezni. Durva, hogy valaki gondolkodik egy telefon (X3) és egy kínai gyerekjáték között. Természetesen az X3-at vedd meg, már ha telefont akarsz.
2011. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szerintem értékelhető h magamnak akarok telefont venni és nem akarom h apuék költsenek rá.

am az x3 miben jobb?

2011. aug. 31. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
huawei
2011. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
abban jobb hogy nem szifon!
2011. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

SciPhone olyan mint az eredeti iPhone??!

[link]

2011. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csapacsupa ***** válasza:
Az X3 éppen csak annyiban jobb, hogy telefonnak lehet nevezni. A kínai utángyártott iPhone-ra hasonlító készüléket ellenben nem nevezném telefonnak. Kétpálcás gyerekjátéknak igen, de telefonnak nem.
2011. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

teljesen ugyanilyen telefon, amit az egyik hozzászóló belinkelt

köszönöm szépen kedvesek vagytok :)


utolsó, szerinted miért nem jó telefon a huawei x3?

2011. szept. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!