Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? (leírásban részletezem)

Figyelt kérdés
Néha korábban is magától kikapcsolt a telefonom, majd egy ilyen alkalom után bekapcsolásnál csak az első töltőképernyőig jutott, és nem is tudtam bekapcsolni amíg fel nem töltöttem. Viszont ezek után csak pár óráig működött, és megint kikapcsolt. Azóta a következő verziók fordultak elő bekapcsolásnál: az említett tötőképernyő, fehér képernyő, "A töltés befejeződött. A telefon hőmérséklete túl magas vagy túl alacsony." üzenet. Röviden szólva használhatatlan. Mi lehet a baj? Vajon csak az akksi rossz, vagy kuka az egész? (Mindig is a gyári töltőt használtam).
2011. szept. 1. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
vidd el szervízbe ott megmondják hogy mi a baja és ha van rá garancia akkor ingyen megjavítják
2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!