Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számol fel adatforgalmi díjat?

Számol fel adatforgalmi díjat?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy minimen ha a csomagkapcs. használatot bekapcsolom, akkor azért von le díjat?
2011. szept. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont ezzel menni fog a mobilnet. És ugyebár az android lételeme a net. Ezt a kettőt ha összerakod akkor nem lesz nehéz kitalálni, hogy vinni fogja a számlát rendesen hacsak nincs valamilyen netelőfizetésed a kártyára.
2011. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az androidnak közelsem lételeme a mobilnet. 6 hónapig használtam net nélkül a telefonom, tény, hogy néha jó, ha van neted, de tökéletesen meg lehet lenni nélküle.
2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy lehet mobilnet nélkül használni egy androidos telefont én is úgy használtam sokáig (itthon meg suliban volt wifi), de attól még egy elég meghatározó dolog a rendszernek az internet.
2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az android furcsa dolgokra képes net nélkül. Az van, hogy ez egy olyan rendszer aminek KELL a net. Sokkal jobban mint mondjuk az iOS-nek.
2011. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!