Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE X10 mini pro -ra mik azok...

SE X10 mini pro -ra mik azok az alap alkalmazások amiket ajánlotok? (például adobe reader, opera mini (? ). stb)

Figyelt kérdés
Tehát amik alap kellékek a telefonhoz és személyes tapasztalataitok szerint hasznosak a mindennapi használathoz illetve kikapcsolódáshoz. :)
2011. szept. 1. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne úgy nézd, hogy mi az ami alap egy x10 mini pro-ra hanem inkább azt, hogy mi az ami alap egy androidos telefon (mert ugyebár ez androidos) esetében.

De erre is ugyan az a válasz: Nincsenek olyan programok amiket kötelezőszerűen fel kell telepíteni egy androidos telefonra. Egy fájlkezelőt viszont célszerű lenne feltenni, mert az nem mindegyik telefon esetében van. Marketen lehet találni bőven pl. astro, file expert, stb.

A többit már egyénileg ki lehet tapasztalni. A legjobb dolgokat akkor találtam amikor céltalanul keresgéltem Marketen. Így bukkantam rá a Go launcher ex-re is. Jobban tetszett mint az addig használt launcher pro így lecseréltem rá.

2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
Nézz szét itt: [link]
2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.


EGyébként azért írtam a "személyes tapasztalataitok szerint" -et, hogy nektek mik azok az appok amik bejöttek és prdeferáltok. :)

2011. szept. 1. 21:45
 4/4 Argloss ***** válasza:

Hogy rendesen válaszoljak a kérdésre szerintem ezek fontosak:

ES File Explorer, Advanced Task Killer, Navigon, VoiceRecorder, Opera Mini, Camera 360, LED light, Ebuddy, RealCalc, OfficeSuite, SwiFTP

Szórakozáshoz meg Snake, Raging Thunder, Angry Birds

2011. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!