Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb mobil processzor?

Melyik a jobb mobil processzor?

Figyelt kérdés
Texas Instruments 3630 vagy Humminbird(Samsung Galaxy s)
2011. szept. 2. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
TI jobb. Ha DEFY akkor meg pláne. CM7 fel és 1.2GHzra felhúzhatod bőven. :D
2011. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, Defy-m van amúgy, 1.2GHz-vel, jah, és persze CM7 a mai nightly-val.:D:D:D

Köszi a választ!:D

2011. szept. 2. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan a húzással. A texas honlapján van adatlap A prociról. Abban 800MHz az ajánlott max órajel. Afölött drasztikusan csökken a várható élettartam (meg az aksit is eszi rendesen). Én max 1G-ig húznám.
2011. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
@Szabó Gizella: A Motorola DEFYben lévő TI processzor eredetileg 1GHz-es, csak a Motorola húzta le 800-ig, h aztán kiadhassák a DEFY+-t amiben már ugyanez a processzor van, csak 1GHz-en. 1200MHz-ig simán húzhatod. Én úgy használom kb. 3-3.5 hónapja, és tökjól megy. Nem melegszik semmi. És 1 csomó embert is ismerek aki 1200MHz-n használja.
2011. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!