Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenét hogy kell feltölteni a...

Zenét hogy kell feltölteni a Sony Ericson XPERIA X8-as telefonomra?

Figyelt kérdés
Megvan a telcsi, már 2 hónapja, de én még mindig belefutok ilyen tök alap dolgokba vele kapcsolatban, h hogyan kell? Telepítő CD-t nem adtak hozzá, h a programot feltegyem a gépre, a központi oldalon én nem nagyon találok ilyesmit, annyira nagyon meg nem értek hozzá. Aki tud segíteni, kérem lépésről lépésre írja le, h hogyan tudom a gépemen lévő mp3 zenéket áttölteni a telegonomra. Olyan szőkenősen, jó? Köszönöm.
2011. szept. 2. 18:08
 1/7 PiciKety válasza:
100%
Ami adat kábelt kaptál a telefonhoz annak az USB részét dugd be a számítógépedbe a másik felét a telefonba... akkor megjelenik a telefonon 3 választási lehetőség telefon csatlakoztatása ha erre nyomsz akkor a telefon megfog jelenni a sajátgépben egy külön álló szoftver ként. A második a PC Companion telepítése így tudod a programot telepíteni a telefonodról a gépre. A harmadik pedig a telefon töltése.
2011. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogod a telefont.

2. Csatlakoztatod a számítógéppel. USB-be dugod, nem máshova, az USB-be.

3. A gép néhány másodpercen belül felismeri.

4. Felajánlja, hogy közvetlen megnyitod a telefonod mappáját.

5. Elfogadod az ajánlást, értem?

6. A telefon mappáját megnyitva sok sok almappát találsz, amiknek semmi értelme.

7. Te egy music könyvtárat keresel.

8. Megnyitod.

9. Átmásolod.

10. Biztonságosan eltávolítod a telefont! NEEEEM!!! Nem csak kihúzzuk, biztonságosan eltávolítjuk.

11. Kész.

2011. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

bedugod csatlakozol rárakod eltávolítod kihúzod


ennyi :D

2011. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, feltöltöttem. Ez túl egyszerű volt, tudtam, h ennyivel nem úszom meg. Hogyan hallgatom? Hogy találom meg és kell hozzá valami speciális program?
2011. szept. 2. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A telefonnak van zenelejátszója, bár én a marketről leszedtem a Winampot, az jobb. A zenelejátszón belül biztos megtalálod.
2011. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nem világos írj nyugodtan PM-et, elmagyarázhatok mindent, nekem is X8 van.
2011. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen, leszedem én is azt, amit javasoltál.

És azt, is, h írjak, ha gondom van. Szerintem erre most rá fogok jönni, de későbbiekben jól jöhetsz is.

Mindenkinek köszönöm a segítséget, ment mindenkinek a pozitív jelzés! :)

2011. szept. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!