Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsm-online.hu-ról érdemes...

Gsm-online.hu-ról érdemes telefont rendelni? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
youtube-n sok teszt videójuk van. edigital.hu-ról akartam telefont rendelni, de most nincs annyi pénzem.
2011. szept. 3. 09:36
1 2
 1/11 mokkacsino ***** válasza:
71%

Nem tudom, én egyszer akartam, de kiderült, hogy azért az árért nincs magyar menü, meg csak töltőt adnak.


Ez azért furcsa mert az új telefonok dobozban vannak. Én így elálltam a vásárlástól tőlük, és inkább csak pár ezerrel drágább nextelshop-tól vettem telót.

Már kétszer is. És minden rendben volt.

2011. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

nem!

Már vetem ott a szoftvert frissíted akkor szépen összeomlik,meg sok a szürkeimport

2011. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2011. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2011. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ht én mondjuk elég drága cuccot vennék lg optimus 2x ott csak 80 ezer edigitalpn meg 120
2011. szept. 3. 13:34
 6/11 A kérdező kommentje:
esetleg gsmline.hu?
2011. szept. 3. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő megbízhatatlan. Hiányos tartozékokat kapsz meg hasonló finomságok.
2011. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

egyetértek,mind a 2 megbízhatatlan

ha ilyen helyeken veszel akkor nagyon ritka az az eset,hogy nem lesz gondod vele!

Vegyél inkább szolgáltatónál

meg azért a pénzért úgyis csak egy töltőt meg egy angol nyelvű készüléket kapsz doboz meg tartozék kb +20 ezer az már 100 körül van

2011. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Én a gsmline-ról rendeltem telefont. Előtte felhívtam őket és tájékozódtam az árakról. Az alapárban csak a töltő és a telefon volt benne, de még fel lett sorolva egy pár konstrukció amibe meg lehet venni. Végül 3 ezerrel többet fizettem a telefonért, de kaptam hozzá minden tartozékot és 2 év bolti garanciát. A garanciánál sokan a gyártóira esküsznek, de az az igazság, hogy a gyártó szervizeiben is végezhetnek pocsék munkát és egy bármilyen gsm boltban is végezhetnek jó munkát. Én meg úgy vagyok vele, hogy van ismerősöm aki ért hozzá és tényleg rendesen meg is csinálja szóval a garancia nem érdekel annyira.

Személyes átvétellel kértem, szóval úgy kellett elmennem az üzletükbe. Odaértem pár perccel később jött egy futár aki hozott egy pár telefont köztük az enyémet is. Bontatlan volt a csomagolása is, én voltam az első aki kibontotta. Mondták is, hogy azért biztos ami biztos nézzem meg, hogy minden megvan mert ha nincs akkor hoznak egy másikat. Velem rendesek voltak, a telefonnal nem volt ott se gond meg most sincs vele gond. Én meg voltam velük elégedve. De ha tuti biztosra akarsz menni akkor a speedshoptól vegyél telefont.

2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de most nincs annyi pénzem telefonra meg szűkségem van, és jó telefont szeretnék náluk pedig olcsóbb mint máshol
2011. szept. 3. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!