Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lentebb említett ONLINE...

A lentebb említett ONLINE távmunkáról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A gepelo.hu otthonról végezhető munkára gondolok, ahol gépelési munkák és egyebek is találhatóak. Dolgozott már nekik valaki? Mik a tapasztalatok?


(én jelenleg dolgozom a rendszerben, de nemtudom hogy mikor és hogyan fizetnek ki? )


2011. márc. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ki is szokták fizetni, de túl sok pénzt ettől ne várj. Emellett sietni kell, ha akarsz gépelni, mert hamar "elkapkodják" a munkákat. Viszont piros pont nekik, mert egyre több online munkával bővítik a munka-kínálatot. Igaz, mindegyikre külön kell vizsgázni, de szerintem nem olyan nehéz.
2011. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Remélem még visszatérsz a kérdésemhez és válaszolsz. És mit kell csinálnom ahhoz hogy kifizessék? Megadni a bankszámlaszámomat vagy szerződést kötni? Meg kell adni adószámot is meg ilyenek? Mennyi időn belül fizetnek? Légyszi írj konkrétumokat :)
2011. márc. 11. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol, akkor már regisztrál vagy. Nézd meg az "adataim" menüpontban a "felhasználói adatok"-at, ott kell megadnod a címed, adószámod, taj számod, bankszámlaszámod, stb... szóval mindent, ami a kifizetéshet kell.

Az "adataim" menüpontnál van egy "szerződés letöltése" pont is, itt letöltheted a szerződésed, amiben benne van minden infó a kifizetésre vonatkozóan is.

(nem az előző vagyok)

2011. márc. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Igen, meg kell adni a bankszámlaszámot, meg egéd adatokat. Az adataim résznél találod. És ha szerződést kötöttél velük, akkor lehet kérni a kifizetést, gondolom ha már összegyűlt annyi pénz, amit érdemes kifizetniük. De gondolom, ha dolgozol, akkor van szerződésed. :) Ha kérdésed van, nyugodtan írj privit is akár. :)

2011. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!