Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pannonos előfizetésem van és...

Pannonos előfizetésem van és mennyi idő után tiltják le a kártyám ha nem fizetem a számlát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ma van az utolsó nap a csekk befizetéséig de nincs pénzem kifizetni mert ellopták a pénztárcámat :( és szerintetek letiltanák ha csak jövő hónap 10ikén fizetném be a pénzt? akkor tutira betudom fizetni! lécci segítsetek kétségbe vagyok esve :(
2009. ápr. 20. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivd az ügyfélszolgálatot(ha kell szám megadom)és mondd el a problémádat.Nem tudom mennyi a türelmi idő.
2009. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen azt megköszönném! és akkor elmondjam nekik hogy mikor tudnám fizetni és jelenleg miért nem?
2009. ápr. 20. 11:51
 3/8 anonim válasza:
Szia, én ugyan T-mobile-os vagyok, de volt, hogy egy hónapot csúsztam én is és a köv számlával fizettem be az elmaradottat is. Nem szólt a kutya sem. Sőt volt, hogy a telefon törlesztőt felejtettem el és kb 4-5 hónap múlva küldtek egy újabb csekket róla. Mielőtt letiltanák, szerintem küldenek újabb csekket, mert feltételezik, hogy elveszítetted. De ha az megnyugtat, hívd fel őket.
2009. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen megoszlanak a tapasztalatok mert pl egyik vodafonos ismerősöm nem fizette be a számlát mert elfelejtette és 1 hét múlva már le is tiltották :S ezért aggódom és inkább felhívom őket minthogy hoppon maradjak!
2009. ápr. 20. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
az 1 vok ingyenes:1220 mobilról,vagy 0620 2000000 helyi tarifás.Sztem minden szolgáltatónál máshogy van.A biztos ha hívod őket.
2009. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nah felhívtam az ügyfélszolgálatot és mint kiderült 27ikéig van a határidő és ha nem fizetem akkor van 30 nap haladék és csak utána kapcsolják ki, szóval akkor rendezem a számlámat és nem lesz semmi gond. köszönöm a válaszolóknak a segítséget :)
2009. ápr. 20. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem megnyugodtál !:-)
2009. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen elég rendesen :D bár vigasztalni nem vigasztal de legalább nem rosszabb :)
2009. ápr. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!