Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha fekete listára kerültem,...

Ha fekete listára kerültem, de rendszeresen fizetem a tartozásom, vásárolhatok új telefont egy másik szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Fekete listára kerültem, de megkaptam a részletfizetést amit rendszeresen fizetek. Nem tudom hogy ez számít -e valamit vagy nem.
2011. szept. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: 2 szolgáltató csak kaució ellenében adott volna kedvezményes készüléket havidíjas előfizetéssel, a harmadik viszont csont nélkül megadta a dolgot. Nincs közös rendszerük - szerintem. Sok sikert!
2011. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. szept. 3. 17:29
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nem biztos, hogy ezek után köthetsz új előfizetést, amíg nem vagy "tiszta". Hívd fel a szolgáltatót, és kérdezd meg.
2011. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 3. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!