Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 5 perc használat...

ZTE Blade 5 perc használat után (játék) tűz forró lesz, teljesen felmelegszik a telefon hátlapja! Miért?

Figyelt kérdés
Illetve ha fekete színű lesz valami a képernyőn (játék elindul, stb.) akkor a jobb felső sarokba egy sárga elszíneződött foltot lehet látni! Mi lehet az? (nem volt ledobva, megnyomva!)
2011. szept. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én samsung galaxy s-emen megy egy alkalmazás, rá fél órára már igencsak felmelegszik.


5 perc nagyon kevés, ha más ZTE tulajdonos nem panaszkodik, nézesd meg a telefont.

2011. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A progi nagyon meghajtja a hardvert. A hűtés a hátlap fele lehet megoldva, ezért melegedhet. A kijelző lehet nem tolerálta a "grillezést", azért sárgult be.
2011. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert dolgozik a telefon.
2011. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Nekem a desire egész napos használat után melegszik fel. Vidd szervizbe, nem normális dolog.
2011. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ZTE Blade-m.


Melegedés: Ha húzod a procit, tojást is lehet sütni rajt, főleg ha a töltő csatlakoztatva van. Töltés közben is szokott melegedni, jobb ha sima kemény felületre teszed (asztal vagy hasonló), és a szilikon tok nem ajánlott töltés közben. Én sikeresen meg is sütöttem a telefont.


Este feltettem töltőre, reggelre tojást lehetett volna sütni rajta. Az ágyon volt a párnám mellett. Még jó, hogy az akku nem robbant fel, szép kis ébredés lett volna :P


Szerintem ez normális. Tiszta műanyag a telefon, ami nem nagyon vezeti a hőt. Hátul a felső részét próbáld meg szabadon hagyni, ne tedd olyan helyre ahol könnyen melegszik, és ne húzd a prociját semmi esetre sem!


A másik pedig vagy pixelhiba, vagy ha egy nagyobb részen van, akkor valami nyomja a kijelzőt azon a ponton.

Nekem halványan fekete kijelzőnél látszódott a háttérvilágítás egyik ledje. Ha rendesen állítva tartom a készüléket, akkor a bal felső saroknál látszott, ahogy világít lefelé, de egyáltalán nem zavaró, csak néha lehet észrevenni.


Ha ennél durvább, akkor vidd vissza, hogy vizsgálják meg. Lehet kicserélik, de arra számítanod kell, hogy kb. 2 hétig akkor nem lesz telefonod.

2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ma este bekapcsolva kaptam a wifit a telefonomon, véletlenül még az ágyban is hagytam... Hozzáértem, felugrottam és megnéztem mi volt ilyen meleg. xD
2011. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!