Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltettem iPhonera a foursquar...

Feltettem iPhonera a foursquare nevezetű appot. De miután feltettem, rögtön eltűnt. Hol találom meg?

Figyelt kérdés
Kerestem a beállításoknál, de ott se találtam. Visszamentem appstorera, hogy megint letöltsem de ott azt írta, hogy már letöltöttem. Hogy tudom így letörölni, hogy újra telepíthessem annak ellenére, hogy nem találom? :D Valaki tudna segíteni?
2011. szept. 4. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
valamelyik képernyőn ott lesz az ikonja :D ha vannak mappáid akkor nézd végig őket. Ha nem találod kapcsold ki majd be a telefont. Ha megtaláltad utána akkor jó, ha nem akkor nézd meg megint az AppStore-t
2011. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!