Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letiltatom a netet akkor a...

Ha letiltatom a netet akkor a googlemapsot nem tudnám használni wifivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy Samsung Jet S8000 telefonom.

Belehet állítani rajta valahogy,hogy ne menjen fel az internetre (fizetősre,T-mobilosra (feltöltős vagyok)) kizárólag a wifivel tudjak netezni?


Bevittem a T-mobilba azt mondták azt megtudják csinálni,hogy a tel.számomról letiltják az internetes hozzáférést.

Ha wifivel szerettem volna felmenni a googlemapsra(van a telefonban ilyen alkalmazás,mint a FB,YouTube,stb...) automatikussan a fizetős internet kapcsolódik be hiába vagyok fent wifivel. (alkalmazások internet hozzáférésénél a wifi van pedig kiválasztva)

Na most ha letiltatom a netet akkor a googlemapsot nem tudnám használni wifivel?


2011. szept. 4. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

te magad is leírtad a megoldást, kapcsold ki a netet a kártyán, kapcsold ki a netstartot! Ha nincs internet, nem fog felmászni... Ettől függetlenül meg wifin tudnál netezni.

Nem elég az, hogy bekapcsoltad a wifit, kapcsolódni kell a hálózatra is...

2011. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudod hol kell a netstartot kikapcsolni?
2011. szept. 4. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
-netstart üzenetet küldd a 1430-ra
2011. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!