Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace-re...

A Samsung Galaxy Ace-re hogyan kell az értesítőhangot/sms-t beállítani úgy, hogy az én zenéimből lehessen választani amit letöltöttem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az SD-re kell rámásolni de melyik menüpontból kell oda menni? És onnan hogyan tovább?? Mindent megtudtam rajta csinálni! De ez az 1 valahogy nem megy nekem :/ Letudná írni valaki nekem lépésről-lépésre?? Köszönöm :-)
2011. szept. 4. 12:38
 1/7 anonim válasza:
100%

Hello


SD/nodification mappába told bele és benne lesznek beállítás listába.

2011. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vagy is hogy :D SD/notifications
2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Galaxy acen tesztelve ,de annyi van vele h hallkabb jóval mint a gyári 320 as mp3ba is
2011. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! De pont ezt tudom!! Csak sajna azt nem, hogy melyik menüben kell belépnem :/ pont így nem találom sajna! Mindent megtaláltam és megcsináltam. Ezt nem találom és egy ekkora apróságra nem jövök rá az istennek sem :-( Nekem csak a menü kéne, hogy pl a fájlokban találom meg vagy a beállításban vagy hol!! Nekem csak ez kell és onnan már tudom, hogy megtalálom :-)
2011. szept. 6. 19:11
 5/7 jck válasza:

Ez volt eddig a leghasznosabb válasz, amit a neten e témában találtam. megosztom itt is:

hi,


i just thought this may help other users of galaxy ace to add ringtones and notification tones..


i just created this folders to my sd card and audio files are shown automatically to the ringtones and notifiaction tones. i am just new to this phone and tried everything for a few days with no luck, no application needed to add your favorite songs, tones..hope this will also work for you...


SDCARD/ MEDIA/ AUDIO/ RINGTONES

and for the notifications...

SDCARD/ MEDIA/ AUDIO/ NOTIFICATIONS

2012. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Oké, "jck" !! Köszi a segítségedet !!!
2012. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, de magyarul mondanátok kérlek mert a fájlokba én nem találok ilyet!
2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!