Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy samsung star 2...

Pink07 kérdése:

Vettem egy samsung star 2 készüléket, amiben van Wi-fi. A laptopomban is van Wi-fi, de ezt használhatom valamire, de mire és hogyan?

Figyelt kérdés
A laptopomban is van wifi, meg a telefonban is. De ez valami internet megosztásra szolgál, de hogyn, és mi szükséges hozzá.
2011. szept. 4. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem lett volna egyszerűbb vásárlás előtt tájékozódni, hogy mi mire való egy telefonba?

Azt jól gondolod, hogy az internethez van köze. Egész pontosan arra szolgál, hogy ahol van wifi hálózat oda rá tudsz csatlakozni a telefonoddal is meg a laptopoddal is.

2011. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A telefonnal is tudsz wifi routerre kapcsolódni és netezni.
2011. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező azt hiszi, ha van a telóján is wifi meg a gépen is akkor tudja a két cuccot csatlakoztatni, de ez sztem nem lehetséges

a wifi arra van(mint ahogy elmondták) hogy internetezzél vele olyan helyen ahol van ilyen wifi hálózat

2011. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jól van no.

nem kell beszólni, csak kérdezek, pontosan erre való ez az oldal.

2011. szept. 4. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
...
2011. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket tudod csinálni:

1. Ha van a közelben WiFi akkor telefonnal és laptoppal is tudsz csatlakozni.

2. Ha összehozol egy ad-hoc hálózatot akkor a telefonodat és a laptopodat is össze tudod kapcsolni ( szerintem tök felesleges mert biztos van kék tyúk a telefonodon/laptopodon és a és azzal egyszerűbb)

3. Nincs Wifi csak mobil internet: ha androidos a telefonod akkor létezik olyan program amivel WiFi hot spot-tá alakítod: azaz a laptoppal WiFin keresztül csatlakozol a telefonra,az pedig egyfajta modemként funkcionál az internet felé és így tudsz netezni a laptopoddal.

2011. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szóval akkor a mobilt és a laptopt össze tudom kapcsolni, de nem netre, csak úgy?

És ha igen, akkor ezt hogyan mert ez nekem kellene.

2011. szept. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!