Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4, miért nem tudok...

Iphone4, miért nem tudok képet küldeni bluetooth-on, és miért nem működik az mms küldés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 13:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És tolják ezerrel az ilyen "papíronokos"-os beszólásokat.
2011. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én már nem is mondok semmit erre bp akárhány :D


A válaszaid alapján megértem, hogy miért nyalsz asvasdának, elég hasonlóak vagytok. Mindketten elfogult androidosok, akik az iPhone kérdéseket járnak leszólni... :)


Talán nem kéne általánosítani és akkor nem lenne semmi gond ^^ Nagy ívben nem érdekel, hogy mi a divat, számomra az iPhone volt az álomtelefon és sose cserélném már le másra. Ennyit erröl :)


Amúgy pedig várom azt a bannolást asvasda, amit megígértél nekem privátban :)

2011. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
csak nálad az a probléma, hogy az iphone-on kívül egy telefonról sem tudsz semmit. mondjuk ez egy lánytól nem is elvárható, de akkor legalább ne okoskodj a mobiltelefonok részlegben. arról meg ne bezéljünk, hogy ki a nagyobb bunkó, mert te meg lepontozod minden hozzászólásomat.
2011. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15%
a mailért amúgy bocsi, csak nagyon ideges lettem.
2011. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15%
meg nem tudtam, hogy lány vagy
2011. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az nem mentség!
2011. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azért vicces, hogy most ahogy leesett, hogy lány vagyok máris visszaszívsz mindent.... Nem foglak kicsit se jobban kedvelni ettöl, szóval ne erölködj inkább :)


Azért járok ebbe a témakörbe, mert nagyon szeretem az iPhone-om és ezért válaszolok is az iPhone-al kapcsolatos kérdésekre. Semmilyen másikhoz hozzá nem szóltam még ebben a témakörben. :)


De ha már te ennyire ismersz minden telefont, akkor miért is szídod az iPhone-t folyamatosan?

2011. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15%
azt amúgyis visszaszívtam volna, mert lenyugodtam. Amúgy azért, mert az ár-érték arányt nézem, a korlátozgatásaik miatt és a pereskedésük is eléggé rátett a mérlegre. Amúgy jó telefon, de ezek miatt nem nagyon szeretem.
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15%
csak megsem írtam volna a levelet, hogy tudtam volna, hogy lány vagy így értettem. nem azért szívtam vissza, mert az vagy.
2011. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!