Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják ennyire az...

Miért utálják ennyire az s5230-at?

Figyelt kérdés

Én nem modnom hogy job telefon mint egy HTC vagy Bármelyik drága mobil, de mondjál már 17 ezer forintért jobb telefont

Lehet(sőt biztos) hogy szar de ha a szegény ember csak ezt tudja megvenni, miért kell szidni?


2011. szept. 4. 16:56
1 2 3
 1/21 Panda Péter ***** válasza:
én azért utálom mert a "tudásához" képest még 17ezer is pofátlanul magas ár egy zárt rendszerű kezelhetetlen telefonért.
2011. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

értelek de megkérdem azt, hogy tudsz modnani ilyen árért jobbat?

most ezzel nem a telefont akarom védeni meg nem reklámozni akarom, hogy milyen jó

csak az embereket akik esetleg dícsérik, mert nekik csak arra futja

2011. szept. 4. 17:00
 3/21 anonim ***** válasza:
17%

én azért utálom,mert haveromnak ilyen van,most örül,hogyha bekapcsol,a memó kártyát nem ismeri fel,az érintőképernyő nagyon nehezen érzékel (nekem is rezisztív érintős telóm van,szóval nem a technológia a hibás)

és vigyázott rá

2011. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért jobbat?

Most hagyne kelljen felsorolnom az összes kb 3-4éves s40 es nokiát, azok tényleg SOKKAL jobbak mint ez a FOS

2011. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

én akkor már inkább corby-t vagy lg gs 290 vennék

de am már nem azért én sem vagyok gazdag nem telik galaxy ace-ra,s2-re

de akkor nem veszek érintőset vagy gyűjtök még egy ötöst hozzá és a t-nél a move-t 23 ezerért megveszem

am nekem lg optimus me-m van amit elő fizusan vettem 17 e-ért

2011. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

Samsung Monte Slider

Nem érintős,de legalább nem szériahibás...

(2. vagyok)

2011. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért utálják mert egy lassú, kezelhetetlen trágyadomb. Ennyi pénzért egy Nokiát vagy egy T-Mobile Move-ot lehet kapni ami fényévekkel jobb, esetleg Voda 858-at is. 2.000 Ft-ot nem ér az S5230.
2011. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egy s5230-nál a legelső iPhonenal is többre mész ami 4 éves...
2011. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
azért durva, hogy ennyire szart csináltak, és ilyen sokan veszik
2011. szept. 4. 21:52
 10/21 anonim ***** válasza:
Valaki csak az árát nézi és a használhatóságot nem, meg hogy tapis és ez jajj de jó lesz.
2011. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!