Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez a 2 Telenortól...

Mit jelent ez a 2 Telenortól kapott sms?

Figyelt kérdés

Tisztelt Ügyfelünk! Hibás csatlakozási kísérletet érzékeltünk hálózatunkon, ezért informáljuk a helyes beállításokról.


Tájékoztatjuk, hogy tarifacsomagjába foglalt adatforgalmát kizárólag az online APN kiválasztásával tudja igénybe venni. Beállításhoz hívja a 1220-at


Szóval néha (kb. hetente 1-szer) ezt a két sms-t kapom rögtön egymás után, de nem tudom miért. A csomagom nem tartalmaz internetet, maximum wifi-vel tudok netezni, azt se sűrűn szoktam. Mégis internetezés nélkül, csak úgy spontán ilyen sms-ekkel bombáz a telenor. De miért?


2011. szept. 5. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem, andoridos telefonod van és az néha felpróbál menni a netre (amikor nem vagy wifi közelében). A beállításoknál kapcsold ki a mobilinternet használatának engedélyét.
2011. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:
Mi lenne, ha azt csinálnád, amit mondanak? Hívd fel a 1220-at (a pannon hálózatából hívva ingyenes), ők tudják, hogy neked milyen szolgáltatásaid vannak, miért küldik ezt neked.
2011. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A csomagom nem tartalmaz internetet"

Ezt a telefonod nem tudja... És ha nincs éppen wifi, akkor esetleg próbálkozik csatalkozni. Szerintem a telefonod másik szolgáltatótól való, és annak a beállításaival próbálkozhat csatlakozni, amivel nyilván nem tud csatlakozni. Szerintem hagyd így, mert ha felmegy netre az drága lesz...

2011. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Semmi extra, fel akart menni a netre, és nem tudott. Vagy rosszak a beállításaid, vagy ilyesmik.
2011. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!