Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A laptopon és a mobilon is...

Pink07 kérdése:

A laptopon és a mobilon is van wifi, hogy kell összekapcsolni őket? Hogy adatokat tudjanak egymásközt küldeni.

Figyelt kérdés

Vettem egy samsung star 2 készüléket, a telenornál, azzal az akcíóval, hogy beviszed a régi telodat.

Nos van rajta wifi, és klik internet ami három hónapig ingyenes, de ez mellékes.


Van egy laptopom, amiben van wifi, és az érdekkelne, hogy összelehet e kapcsolni a mobilt és alaptopt, hogy helyettesítsem az adat kábelt.

Egyébként Rubicom-os szolgáltatúju internetem van, és ebből kifolyulva még egy kérdés, a netet hogyan kell megosztani egymás között, mik kellenek.


2011. szept. 5. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Androidos telefonnál ha egy hálózatra van felcsatlakozva a gép/laptop és a telefon is akkor a megfelelő kliensprogrammal meg lehet oldani az összekapcsolást.

De hát ez ugyebár nem androidos szóval amit tudok tanácsolni az az, hogy keress valami programot ami jó a java-s telefonokra és van gépre is megfelelő kliensprogramja. Így már csak a wifi hálózat kell amire fel tudod csatlakoztatni mind a két eszközt és mehet is a fájlcsere.

2011. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

wifi hálózat


ezt hogyan kell csinálni? Vagyis létrehozni.

win7 rendszerem van, ha ez számít.

2011. szept. 5. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kéne venni egy wifi routert és abba beledugni a modemből a kábelt. Így aztán a wifi routerrel meg lehet osztani kábelon is a netet meg levegőben is. Semmi extra dolog nem kell hozzá.

Laptopról netet megosztani wifin keresztül nem tudom, hogy kell.

2011. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valaki esetleg
2011. szept. 5. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
5 ezer egy router és meg van oldva.
2011. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos arra most nincs pénzem, a mobilra gyűjtöttem.
2011. szept. 6. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos.
2011. szept. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!