Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltési hiba? Miért írja ezt ki?

Töltési hiba? Miért írja ezt ki?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új akkumulátort a V640i telómhoz, mert a gyári 950mAh meghalt, mert már régi volt benne. Beleraktam az új 1300mAh -s akksit. A gyári akksi az Polymer volt, a mostani pedig Li-Ion. Beleraktam, és azt olvastam hogy csak a gyári töltésveszteséget kell pótolni, pont felesen volt az akksi, felnyomtam töltőre, reggel arra ébredtem hogy rezgett a telefon, megnézem és látom hogy "Töltési hiba! Állítsa le a töltést!" Mondom fajin. Mi lehet a probléma? Töltő nem kompatibilis? Megpróbáljam USB-vel tölteni?
2011. szept. 6. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Pontosítást: Csak az utolsó "csíkot" nem akarja az istennek sem tölteni hálózati töltővel. Vagyis tölti, de egy idő után eldobja és jön a hibaüzenet. (tiszta windows)
2011. szept. 6. 19:45
 2/2 anonim válasza:
Igen prűbáld meg usb vel ha az sem megy kk nemtom mi a baja:S
2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!