Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N70 hiba? Bekapcsolási...

Nokia N70 hiba? Bekapcsolási gombkombinációra vagyok kíváncsi? (HOZZÁ NEM ÉRTŐK KÍMÉLJENEK! )

Figyelt kérdés

van 2 nokia N70-em az egyiknek bekapcsolója rosz a másik szoftveres! ______A videón a hiba!_______(másnál is volt)

http://www.youtube.com/watch?v=dLS9Vy_YCnI&feature=related

A fekete N70 a töltést kijelzi de nem lehet bekapcsolni! (Rövidre zárva sem!) A szürke bekapcsolt de csak egy kicsit tudtam használni következő bekapcsolásnál a videón látható hibát produkálta!

A nokia márkakereskedésben megnyomtak egyszerre pár gombot amivel bekapcsolt a főkapcsoló megnyomása nélkül is!

Azt mondták :"Mindent alapbeállításban indít" Ez megoldaná mindkettőnél a hibát!

_

_

-Ezekre a gombkombinációkra vagy egyébb megoldásra vagyok kíváncsi!

(HOZZÁ NEM ÉRTŐK KÍMÉLJENEK!!!)


2011. szept. 6. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudnám, hogy ezt miért a természettudományok kategóriába raktad.. Namind1.


Kérdésre:

Nyomva tartod a zöld hívó gombot, a * gombot, és a 3-as gombot, majd úgy kapcsolod be a telefont. Viszont ezt a 3 gombot egészed addig kell nyomva tartani amíg nem ad hangjelzést a telefon.

2011. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

- 1.) ez nem a természet tudományok kérdéskategória

- 2.) Sajnos a gomkombi nem működik! :(

2011. szept. 7. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A moderátorok áthelyezték, azért mert jeleztem..

2. Pedig ez a HW reset kombinációja. Ha nem működik, akkor vagy nem csinálsz jól vmit, vagy csak a szerviz segíthet. :(

2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy a bekapcs gombot is nyomni kell a *+hívó+3+on/off!
2011. szept. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!