Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, ameddig használtatok egy telefont? Mennyi idő után cseréltétek le a legöregebbet? Milyen márkájú volt?

Figyelt kérdés
Az enyém hatéves lesz októberben, és eszem ágában sincs lecserélni még. Minden évben megünneplem a szülinapját, azaz megsimogatom, megtörölgetem, és kivételesen nem ejtem le.
2011. szept. 7. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson K700i, Nokia N95 8GB mindkettő 3 évig volt meg.
2011. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 évente lecseréltem. Legutóbbit ami egy Nokia 5228 volt 8 hónaposan cseréltem le mert hiányoltam a Wifit belőle. Azóta már vettem Wifis telefont és tábla pc-t is.
2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sony Ericsson K800i (barna) lassan 4 éves. ...és még mindig nagyon tetszik. :)
2011. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
k800. Megvolt majdnem 2 évig.
2011. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 legfejjebb 4évente cserélem a telefonjaimat.


A legutolsó telefonom egy Nokia 5310 Xpress. Most ment tönkre a napokba és 3éves. A gombjaira nem reagál semmit és 10.000Ft -ért csinálnák meg. Szóval vagy x10 mini pro -t vagy mini pro -t veszek ezt is hasonló távlatokra.

2011. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nokia 6280 telóm volt 4 évig. De pár hónapja lecseréltem egy galaxy 3-ra, mert folyton elment a térerő és magától kikapcsolt napjában többször is.
2011. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első motorola t 191-esem 2 éves volt, de családba maradt és kb 8 évesen adta meg magát a töltő érintkezője. egyébként ujabban pár hetente vagy havonta cserélem hogy ne bukjak rajtuk. általába ennyi idő alatt nem esik a telefonok ára. Persze az ujaké igen de ujat sose veszek.
2011. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!