Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérte vennem egy fekete...

Megérte vennem egy fekete Samsung s5230-as telefon ennyiért?

Figyelt kérdés

Elsősorban amire nekem kell arra megfelel. (fényképezni, zenét hallgatni, és klassz a megjelenése, nekem tetszik) A telefon használt, és kisebb karcok ezért vannak rajta, viszont 14 ezer Ft-ért vettem, használt-mobiltelefonos boltban. A kategóriában a társa a Nokia 5230-asom is volt nekem régebben, viszont azt eladtam, mert kellett a pénz.

(azok pedig használtan is majdnem 20-22 körül vannak) Most pedig ennél többet nem nagyon tudtam volna rá áldozni. Ezért döntöttem a Samsung mellett. (Sokan szidják, pedig van amiben meg ez tud többet a Nokiánál)


Mennyire csináltam jó vagy rosszul? Megérte ennyiért?


Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 8. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én újonnan vettem tavaly áprilisba, igaz előfizusan 15ezerért. De szerintem te drágán vetted.
2011. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2011. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát most már mind1. Én is sejtettem, dehát néha hoz rossz döntéseket az ember. Köszi
2011. szept. 8. 11:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Újonnan 19

2011. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A nokia nem a társa semmi köze hozzá! azon operácios rendszer van jobb kamera samsung meg egy alap készülék
2011. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bp1985 ***** válasza:
32%
Sok. 12-ért telenornál új van. Vettél egy szériahibás sz@rt jó drágán.
2011. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
1 forintot nem ér ez a kezelhetetlen szériahibás szenny. Igen de a nokiánál minden többbet ha az OP rendszert nézzük. Hozzáadtál volna 3.000-et máris egy Vodafone 845 vagy 858-ot használhatnál ÚJONNAN ami androidos.
2011. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Barkóczi Máté lődd már le magad,attól,hogy ezt leirod mindenhová még a fos vodafone sem lesz jobb attól,hogy android van rajta.. 13 éves takony létedre elég nagy az arcod,örüljél magadnak,hogy a szüleid kicsengették neked az okostelefonod aztán kussolj,mert baromi idegesitő vagy ,ahogy okoskodsz.

peace,off vége

kérdező,nem érte meg,mert újonnan ,gyári felszerelésekkel mindennel együtt lehet kapni már 16ezerért is ilyen telefont ,ahogy nézegettem.

2011. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

-.-".


Elmondom hogy 1 évig gyűjtöttem a telefonra és nem a szüleim adták a pénzt. Te meg bekussolhatsz mert lenézel a korom miatt mint minden felnőtt minden gyereket.


Azért már hülye vagyok mert 13 éves vagyok? 4.8 az átlagom hülye azért nem vagyok.


Lehet nem vagyok telefonszakértő de legalább vannak normális emberek akik nem néznek le a korom miatt.


Ezt a tulajdonságot kaptam, így jártam. Ha akarod részletesen is elmesélem hogy 1 év alatt nem a szüleimtől kapott pénzből vettem, és először még a Dell Streakot néztem ki. Csak utána jött az Ace.

2011. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Vodafone-os neve nincsen telefon nekem sem kéne. Most már mind1. Jövőhónapban veszek egy nokia 5230-at ezt meg elajándékozom valakinek (tudom is hogy kinek) Egyébként meg annyira nem szar telefon én szerintem, lehet drágán vettem valóban, de most már ez van. Hibáiból tanul az ember. Akinek adni fogom örülni fog neki és nem fogja fikázni. Pont.


Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 9. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!