Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5260 star II egy kis...

Samsung s5260 star II egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Na akkor nézzük: 1. :felmész facebookra 2. :bejelentkezel 3. :profilomra rámész->onnan fiókbeállítások 4. :mobilra rámész 5. :go to facebook mobil (jobb felső sarokban) 6. :ki kell írnia, hogy, , nézd meg az utasításokat" 7. :kiválasztod, hogy t-mobil 8. :, , következőre" kattintva pedig beírod a telefonszámodat! Ezután kapsz egy sms-t arra rámész és már csak be kell jelentkezned! Remélem sikerül, ha nem akkor írj!?



Ezt részletesebben? Nagyon szeretnék ingyen facebookozni! De nekem nincs olyan a profilomnél,hogy fiókbeállítások.. légyszi írjatok! előre is köszönöm


2011. szept. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom te valamit nagyon keversz. Nekem úgy is ment az s5230-amon hogy nem is irtam be a telószámom, Csak kiprobáltam hogy 0.facebook.com. A telefon az amúgy teljesen mindegy. De az nagyon fontos hogy T-Mobilos legyél.
2011. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,T-Mobilos vagyok,de van nekem előre telepített facebookom,és az képpel van,de azt szeretném ingyen használni!!! mert a 0.facebook.com az kép nélküli!!! am ezt,amit írtam,azt itt,gyakori kérdéseket adták válasznak!
2011. szept. 8. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
A facebook klienst max. wifin fogod tudni ingyen használni. Ha nincs wifi akkor a sima neten fog menni, de ennek az adatforgalma nincs ingyen. Ha annyira azt akarod bárhol használni akkor köss egy netelőfizetést pl. a go net s 600Ft 30MB és nincs túlforgalmazási díj csak sebességcsökkentés. Ezt nem csak facebookra tudod majd használni hanem bármi másra is ami a nethez köthető.
2011. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,nekem van wifi a telómon .köszi!
2011. szept. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!