Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy Állítsam be? (Vodafone 845)

Hogy Állítsam be? (Vodafone 845)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

-először is Vodafone-os vagyok-

AZ lenne a kérdésem hogy előfizettem a wap-ot (GPRS WAP,Feltöltőkártyás vagyok, 300 forint volt,és vodafone 845)

Ugyebár nem tudom használni! Mit csináljak?

(Vodafone holnap alapján beállitom)

Most ez található itt:

Beállítások->Vezeték nélküli hálózati beállítások->Mibolhálózatok->Acces Point Neve->Vodafone HU:

Név: Vodafone HU

APN:wap.vodafone.net

Proxy <nincs beállitva>

Port: 8080

Felhasználó név: vodawap

Jelszó: Ugyan az.

Szerver(ide írtam az IP címet):010.009.008.007

MMSC: <nincs beállitva>

MMS Proxy <Nincs beállitva>

MMS Port <Nincs beállitva>

MCC:216

MNC:70

Hitelesítés tipusa:Nincs

APN Tipus (Be írni kellet nem választani ...) wap

Akkor hogy állitsam be hogy tudjak netezni(WAP)?

EDDIG JÓ VOLT ELŐZŐ TELEFONOMMAL!

Köszönöm a válaszokat


2011. szept. 8. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Vodafone Oldalán:

"A tőlünk vásárolt készülékekben rendszerint már tárolva vannak a szükséges böngészőprofilok, így közülük a Vodafone WAP (havidíjas) elnevezésű profilt kell kiválasztanod.

Ha manuálisan szeretnéd beállítani a böngészési profilt, az alábbi adatokat kell megadnod:

- APN vagy hozzáférési pont: wap.vodafone.net

- Felhasználónév és jelszó: vodawap

- IP-cím: 010.009.008.007

- Kezdőlap: [link]

- Kapcsolódás módja: GPRS (csomagkapcsolt)

- Portszám: 8080"

2011. szept. 8. 19:31
 2/3 anonim válasza:
Szia! VitaMAX-os ügyfelünkként készülékedben a feltöltőkártyás APN-t szükséges beállítani, ami a vitamax.wap.vodafone.net. A készülék beállításához honlapunkon (www.vodafone.hu) a Segíthetünk linken belül az "Internet/Internet a mobilon/Mit kell beállítani a telefonomon a WAP használatához?" oldalon találsz további útmutatást.
2011. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már működik!
2011. szept. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!