Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új sim kártya régi számmal?

Új sim kártya régi számmal?

Figyelt kérdés
Ellopták a T-mobilos telefonomat. Ha a sim kártyát letiltom, akkor utána valahogy tudok a szolgáltatótól újat szerezni, aminek ugyanaz a száma? A telefont nem annyira sajnálom, magát a telefonszámot viszont igen, jó lenne visszakapni.
2011. szept. 8. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Ha előfizetéses akkor könnyű dolgod lesz, de akkor a lehető leghamarabb tiltasd le ha nem akarsz magas számlákat, és akkor viheted tovább a számot. Ha feltöltős akkor kicsit bonyolultabb a helyzet, én is átakartam volna vinni a számomat elöfizuba de azt nem lehetett megoldani adatforgalom miatt vagy hogy. A lényeg hogy menj be és ott érdeklődjél a dologról ott biztos eligazítást kapsz.
2011. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Esetemben nem lopás volt, valamiért tönkrement a simkártyám (dominós). Bevittem egy T-Mobil boltba, és teljesen ingyen adtak egy egy új simkártyát ugyanarra a számra. Ez kb. 3 éve volt.
2011. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
*-egy
2011. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!