Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani az...

Hogyan tudom beállítani az élő háttérképeket? (Samsung Galaxy I-5800 android 2.2)

Figyelt kérdés

Egy Samsung galaxy 3 telefonom van. Gyári vodafone-s android 2.2 van rajta de nem tudom beállítani az élő háttérképeket. Hogyan tudnám ezt megtenni? A válaszokat előre is köszönöm.


23/F


2011. szept. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások, Live Wallpaper, kiválasztod és beállítod.
2011. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem nincs olyan hogy live wallpaper.
2011. szept. 9. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nincs más, szedd le a live wallpaper pickert g3-ra, innen: [link] ezt felrakod majd ki tudod választani a hátteret, mintha normálisan állítanád
2011. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az android 2.2 nek már támogatnia kellene nem???
2011. szept. 9. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Kellene, de a voda romja lehet hogy nem tartalmazza magát a fájlt ami képes felismerni ezeket, ez a live wallpaper picker
2011. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!